Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Alüminyum Kapı Tamiri

Alüminyum kapı tamiri 

Alümiyum kapılarda en fazla yaşanılan aksaklıkların başında kilit problemleri gelmektedir. Bu kapılar rüzgardan kaynaklı tam kapanmama gibi sorunlar ile karşılaşmaktadır. Buna istinaden öncelikle kapınızın kilit ayarı yapılarak daha elverişli hale getirmek adına kaliteli ve doğru rüzgar tutucu hidrolikler takılmalıdır.

Alüminyum kapılarda sıklıkla yaşanılan aksaklılar arasında menteşe kaymaları nedeni ile kapılar tam olarak kapanmamaktadır. Alüminyum kapıların yere sürtmesi nedeni ile hem kapınız zarar görmektedir, hemde kapınızın bulunduğu bölgenin zarar görmesini sağlamaktadır. Aleminyum kapılar genellikle ofis ve iş yerlerinizin kapıları olması nedeni ile dış görünüşü ve kreatifliğini bozmaktadır. Gelen müşterilerinizin ilk görüntüsü maalesef bu sebepten çok hoş olmamaktadır. Bunun önüne geçmek için kaliteli işçilik ve profosyonel ekibimiz ile alüminyum kapı tamiri yapan firmamızdan haftanın 7 günü 24 saati hizmet alabilirsiniz.

Alüminyum kapıların başlıca alınan sorunları;

Alüminyum kapıların kapanmaması,

alüminyum kapıların kilit sorunu,

alüminyum kapısı kapanmaması,

alüminyum kapılarının yere sürtmesi,

alüminyum kapı menteşe kırılması,

alüminyum kapı menteşe kaynağı,

alüminyum kapı kilit göbeği bozulması,

alüminyum kapı fitil değişimi,

alüminyum kapı rüzgar koruması,

kısacası alüminyum kapılarda yaşanan tüm sorunları en uygun fiyatlarda gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerinde alüminyum kapılarında bu tarz sorunlar ile karşılaşıyor iseniz sizler de0552 940 37 37 numaralı telefondan dilerseniz whatsapp üzerinden yazabilir dilerseniz de bizleri haftanın 7 günü 24 saati hizmet alabilirsiniz.

worker

Referanslar