Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Apartman Kapısı Tamiri

Apartman Kapısı Tamiri
Apartman kapıları günümüzün en yoğun kullanılan yaşam alanları apartmanların girişini muhafaza eden kapılardır. Her gün bütün apartman sakinlerince açılır kapanır ve bütün apartman halkının güvenliği açısından hayati öneme sahiptir. 
Apartman kapıları sadece güvenlik açısından önemli değildir. Aynı zamanda apartmanların kimliği ve kalitesi ile de yakın ilişkilidir. Apartmanın önünden geçen, gören herkesin ilk dikkatini çeken noktalardan birisi apartman kapıları olur. Bu yüzden bir apartman kapısının kaliteli, estetik ve işlevsel olması gerekir. Herhangi bir arızasında apartman kapısı tamiri yapılarak sorunun üstesinden gelinmelidir.
Apartman Kapısı Arızaları
Apartman kapısı tamiri çok farklı nedenlerle gerekebilir. Yıllardır hizmet verdiğimiz alanda tarafımıza en çok gelen şikayetler şunlar olmaktadır:
Apartman kapısı kilitlenmeme sorunu,
Apartman kapısı yere sürtme sorunu,
Apartman kapısı düşme sorunu,
Apartman kapısı kilit ayarları,
Apartman kapısı göbek değişimi,
Apartman kapısı kesme hizmetleri,
Apartman kapısı panel değişimi,
Apartman kapısının kilitlenme sırasında zorlanması,
Apartman kapısının kilit sistemi arızaları,
Apartman kapısının zor kapanması veya hiç kapanmaması,
Apartman kapısı otomatik kilit sistemi arızası.
Kaliteli ve Güvenli Apartman Kapısı Tamiri
Apartman kapılarından meydana gelen sorunlara doğru çözümler üretmek için öncelikle sorunun kaynağı tespit edilmeli ve ardından apartman kapısı tamiri en iyi şekilde yapılmalıdır. Yoğun kullanıma sahip oldukları için apartman kapılarının tamirinde mutlaka birinci sınıf malzemeler kullanılmalıdır. Firma olarak daima uzun ömürlü çözümler sunuyor, günün her saatinde hizmet veriyoruz. Eyba çelik kapı 0544 842 87 39 numaralı telefon ile haftanın 7 günü 24 saati arıyabilir ve destek alabilirsiniz. İşlemlerinizde minimum gider olması için apartman kapı tamiri konusunda önce whatsapp tan resim ve video istiyoruz daha sonrasında ücretlendirmeyi en uygun şekilde tutarak servis ücretinden neredeyse kurtarmaktayız.
worker

Referanslar