Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Çelik Kapı Arızaları

Çelik Kapılarda Yaşanılan Sorunlar Ve Çözümü

Çelik kapılar, güçlü ve dayanıklı olduğu için, genellikle sorun yaşatmazlar. Fakat her maddede olduğu gibi zaman içerisinde çürüme veya eskime yaşanmaktadır. Bunların en başında aşağıdaki sorunlar çelik kapıları etkileyebilir:

Çelik Kapı Çürüme: Çelik kapılar, nemden etkilenebilir ve bu nedenle çürüme olabilir. Bu sorunu önlemek için, kapıyı düzenli olarak nemlendirme çözümleriyle kaplamanız ve nemli ortamlarda kapıyı korumanız önerilebilir.

Çelik kapı Çürümesi Çözümü: çelik kapınızın dış veya kullanılan aksesuarların mutlaka değişimi veya düzenli olarak bakımı sağlanması gerekmektedir. Çelik kapınızın görüntüsü değişirmi sorusunun yanıtı ise kesinlikle profosyonel ustalarımız tarafından değiştirilmektedir.

Çelik Kapı da Kötü sızdırmazlık: Çelik kapılar, iyi bir sızdırmazlık sağlamaz ve bu nedenle iç mekânın ısısını ve nem oranını düzenlemek için özel önlemler alınması gerekebilir. Bunların en başında fitillerdeni anahtar yuvalarından, menteşe araları ve kapı alt ve üstünden içeriye gelebilecek soğuk sıcak hava durumunun düzenlenmemesinden kaynaklı problemler yaşanmaktadır.

Çelik kapı da sızdırmazlık çözümü: Çelik kapıların genellikle zaman içerisinde fitillerinde aşınmalar yaşanmaktadır. Bu aşınmalar yırtılma veya açılma olarak görülmektedir. Çelik kapı fitil değiştirme, çelik kapı kaliteli fitil kullanımı gibi sorunların tamamını ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Çelik kapılarınızın anahtar yuvalarından gelen soğuklara ise takılacak küçücük aparatlar aracılığı ile önlemeniz mümkündür.  Menteşe aralarından gelen soğukları önlemek için öncelikle gerçekten çelik kapınızın kasıp kasmadığı konusunda yardım almalısınız. Eğer ki kapınızın menteşeleri kasmış ise profosyonel ustalarımız aracılığı ile menteşelerinizin orjinal haline çevirerek aradan giriş yapan soğuk ve sıcak hava dalgasını önlemekteyiz.

Çelik kapının Kötü çalışması: Çelik kapılar, zamanla kötü çalışmaya ve açılıp kapanmada zorluk çekebilmeye başlayabilir. Bu sorun, genellikle menteşelerin yaşlanmasından veya yağlanmamasından kaynaklanır. Çelik kapıda sadece kendisi değil üzerinde kullanılan aksesuarların da zaman içerisinde kötü çalışması mümkündür.

Çelik kapının kötü çalışmasının çözümü: Öncelikli olarak çelik kapınızın çalışmayan noktasını belirleyerek kapınıza yapılacak işlemleri sıralayın. Çelik kapınızın çalışmayan veya arızalı çalışan kısımları değiştirebilir veya tamirini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki çelik kapınızında ki arızaları çözemez iseniz mutlaka profosyonel ekibimizden yardım almalısınız. Çelik kapı üzerinde bulunan tüm aksesuarların değiştirilmesi veya tamirini işlemini yapmaktayız.

Korozyon: Çelik kapılar, hava koşullarına dayanıklı olmasına rağmen, korozyon oluşabilir. Bu sorunu önlemek için, kapıyı düzenli olarak boyamalı ve koruyucu önlemler almalısınız. Eğer ki dilerseniz çelik kapınızın mobilya bölgesini de değiştirebilirsiniz. Çelik kapılarınız da sadece soğuk sıcak havalardan kaynaklı değil, dış etkenler tarafından müdahaleler tarafından da arızalanabileceğini unutmamak gerekmektedir. Bu etkenler sayesinde çelik kapınızın görüntü bozukluğu ve kırılmasına sebep olabilir.

Çelik kapıda ki Korozyon sorunu çözümü: Çelik kapınızın görüntüsünü yenileyebileceğinizi biliyormuydunuz ? Çelik kapınızın boyanabileceğini biliyormuydunuz ? Genellikle müşterilerimiz bu konuya hakim değil. Kapılarını öncelikle değiştirmek istiyorlar fakat yüksek maliyet nedeni ile farklı

çözümler aramaya çalışmaktadırlar. Bu sayede profosyonel ekibimiz ile tanışan tüm müşterilerimiz düşük maliyet ile çelik kapı görüntüsü yenileme işlemini yapmaktadırlar. Çelik kapı boyama, çelik kapı görüntüsü düzeltme, çelik kapı renklendirme, çelik kapı korozyon sorununu çözmek için mutlaka bizim ile irtibata geçiniz.

Bu sorunların çoğu, düzenli bakımla ve önleyici önlemler alınarak önlenebilir. Eğer çelik kapınızda bir sorun yaşıyorsanız veya yardıma ihtiyacınız olursa, bir profesyonel yardım almayı düşünebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saati hizmet veren firmamız 0544 842 87 39 numaralı telefondan dilerseniz arıyabilir, dilerseniz whatsapp üzerinden çelik kapı sorunlarınızın görüntüsü ve videosunu atarak ücretsiz servisimizden yararlanabilirsiniz.

worker

Referanslar