Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Çelik Kapı Satış Tamir Montaj

Çelik kapı satış tamir montaj alanındaki hizmetler ile çelik kapıların sorunsuz şekilde işlevlerini yerine getirmesi sağlanır. İnşaatı biten yapıların veya farklı nedenden dolayı kapı değişimi yaptıracakların beklentileri bu hizmet ile karşılanır. Ayrıca kapılarında farklı türden arızalar olanların ihtiyaçları da yine profesyonel çelik kapı tamiri ile giderilir.

Firma olarak uzun zamandır bu alanda faaliyet gösteriyor ve kaliteli hizmetlerimiz ile bu alanın öncülerinden biri olarak kabul ediliyoruz. Çelik kapı satın almak veya arızalı olan kapıları tamir ettirmek için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çelik Kapı Satışı

Çelik kapılar, güvenli ve dayanıklı yapıları ile öne çıkar. Söz konusu kapıların kullanım ömürleri de oldukça uzundur. Bundan dolayı en fazla tercih edilen kapı türü olarak dikkat çeker.

Çelik kapı satışı yapan çok fazla yer olmasına karşın, standartlara uygun ve kaliteli kapı satışı yapan yerlerin sayısı, düşünüldüğü kadar fazla değildir. Firma olarak bu alanda uzun zamandır faaliyet gösteriyor ve kaliteden kesinlikle ödün vermeden müşterilerimize kapıları sağlıyoruz.

Farklı alanlar için kullanılan kapıları, farklı renk ve desen seçenekleri ile sizlere sunuyoruz. Kaliteli, sorunsuz ve estetik kapılara sahip olmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Çelik Kapı Montajı Nasıl Yapılır?

Çelik kapı montajı, bu kapıların işlevlerini yerine getirmesi, konforlu kullanımı ve uzun ömürlü yapıları için büyük bir öneme sahiptir. Montajın doğru şekilde yapılmaması, farklı sorunları ve problemleri de beraberinde getirecektir.

Montaj, tercih edilen kasa tipine göre farklı şekillerde yapılır. Bu ürünlerde kullanılan kasa tipleri ve bunlara dair kısa detaylar şu şekildedir:

  • Ayarlı (Körüklü) Kasa: İç ve dış olmak üzere iki parçadan oluşur. Bu parçalar ilgili yere yerleştirildikten sonra vidalarla birleştirilir.
  • Fitil Altı Vidalı Kasa: Körüklü kasa ile benzer özelliklere sahiptir. Tek farkı, vidaların fitil altında yer alması ve dışarıdan bakıldığında fark edilmemesidir.
  • Sabit Kasa: Tek parçadır. İç veya dış taraftaki pervazlardan biri, diğerine göre daha kısadır. Böylece ilgili alana tek parça olarak yerleştirilebilmektedir.
  • Kör Kasa: Profil kasa olarak da bilinen bu seçenek tek parçadır. Üründe pervaz yoktur ve ilgili alana kolay şekilde yerleştirilir.

Çelik Kapı Tamiri Fiyatları

Çelik kapı tamiri, bu kapılardaki sorunların giderilmesini sağlar ve böylece kapıların kullanım ömürlerinin artmasına katkı verir. Çelik kapı tamiri fiyatları ise yapılacak tamir işlemine göre farklılık gösterir. İşlemin ne kadar uzmanlık gerektirdiği, parça değişimi olup olmadığına göre fiyatlar değişir.

Çelik Kapı Satış Tamir Montaj Hizmetleri

Çelik kapı satış tamir montaj hizmetleri, çelik kapılarla ilgili her türden ihtiyaca yönelik çözümler sunulması sağlar. Bu hizmetlerden yararlanmak veya konuya ilişkin çok daha detaylı bilgiler almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

worker

Referanslar