Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Hırsıza Dayanıklı Çelik Kapı

Hırsıza Dayanıklı Çelik Kapı Çeşitleri ve Uygulamaları

Hırsızlık özellikle İstanbul gibi popülasyonun aşırı derecede yüksek ve yoğun olduğu şehirlerde gittikçe artan, önemli bir sorun haline gelmiştir. Hırsızlık sadece bazı eşyaların çalınması eylemi olmayıp, aynı zaman da eve veya iş yerine girilirken kapı ve pencerelerde yol açılan hasarlarla beraber, hırsızlık yapılırken evde veya iş yerinde bulunan kişilerin darp edilmesiyle, hatta öldürülmeleriyle sonuçlanabilen, birden fazla zarara yol açabilen bir eylemdir.

Hızla Büyüyen Bir Problem; Hırsızlık

Emniyetin açıkladığı istatistiklerde İstanbul’da yılda ortala 14.000 eve ve 7.300 iş yerine hırsız girmektedir. Ortalama olarak her gün 35 ev ve 20 iş yeri hırsızlar tarafından soyulmaktadır. Bu istatistiklere eve veya iş yerine giriş yapılamamış olaylar dahil değildir.

Hırsıza dayanıklı çelik kapı kullanımının önemi bu sayılar ışığında daha da artmaktadır. Eski ahşap kapıların aksine, hırsıza dayanıklı çelik kapılar kilit mekanizmasını daha iyi koruduklarından dolayı, girişimlerin başarısızlıkla sonuçlanma ihtimali büyük ölçüde artmaktadır. Bunun yanında hırsıza dayanıklı çelik kapı montajında kullanılan kasalarının da kilit mekanizması, diller ve diğer elemanları korumak adına daha güvenli olması, hırsızların bu tür kapıları gördükleri zaman cesaretlerini kırmaktadır. Bu caydırıcı etki sayesinde sevdiklerinizi ve değer verdiğiniz her şeyi güvenle evinizde, iş yerinizde muhafaza edebilirsiniz.

       

      

Farklı İhtiyaç ve Bütçelere Uygun Çözümler İçin

Farklı ihtiyaç ve bütçeye uygun hırsıza karşı dayanıklı çelik kapı ihtiyaçlarınızı karşılamak için bize mail aracılığıyla ulaşabilir, telefonla müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir veya Kartal’da bulunan mağazamızı ziyaret edebilirisiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren 0544 842 87 39 numaralı canlı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Eyba çelik kapı siz değerli müşterilerimize hırsızın giremeyeceği ve açamayacağı kapıyı sunmaktan gurur duyar.

worker

Referanslar