Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Hırsızlığa Karşı Çelik Rozet

Hırsızlığa karşı güvenlik paketleri arasında yer alan çelik rozet, uzun süren test aşamalarından ve denemelerden sonra piyasada çok hızlı bir şekilde yer almaya başlamıştır. İnsanların kendi evinde güvenli, huzurlu, ve mutlu oturabilmesi için üretilen bu ürünün özellikleri şu şekildedir.

Öncelikle evinize, iş yerinize veya çelik kapılarda standart kilitlerin olduğu her yere, hırsızlar kilit rozetini ve gobegı kopartarak, maymuncuk yöntemi ile, levye ile çelik kapıyı kastırarak olmak üzere  3 şekilde girmektedir. Hırsızlığa karşı önlem olarak üretilen çelik rozet, bu 3 şekilde ki hırsızlığın önüne geçmektedir. Çelik zırhlı rozetin hırsızlığın önüne geçiren başlıca unsurlar şunlardır.

  1. Çelik zırhlı rozette araya her hangi bir aparat sokulma durumu kesinlikle olmaz.
  2. 17mm çelik rozet ile kaplanmaktadır.
  3. Rozet ile vida birleşmesi saplanarak değil, çelik kapı içerisinden 8mm lik çelik vida ile kaynak yapılarak bağlanmaktadır.Bu sayede çekiçle ezme veya matkapla delinmeye çelışılmasının önüne geçmiş olmaktayız. Bu sayede bahsetmiş olduğumuz hırsızlık yöntemlerinden 1.si olan yöntemin öününe geçmiş oluyor.
  4. Maymuncuk ile girmeye karşılık korumalı, kilidin içerisine maymuncuk takıldığı an itibari ile tuzağa geçebilen bir kilit sistemi mevcuttur. Bu sayede maymuncuk ile giriş yapılabilme imkanı da olmamaktadır.
  5. Levye ile kastırılması durumunda ki hırsızlığa karşı çelik rozetteki önlem de şu şekildedir. Çelik kapının iç kısmına 2 adet çelik kancalar takılmaktadır. Her biri 3 er cm lik çelikten oluşmaktadır. Bu sayede çelik kapınızın kesinlikle açılmasının önüne geçmiş oluyorsunuz. Çelik zırhlı rozet bu sayede çelik kapıda en güvenlikli hırsızlığa karşı en güvenli ürün olma yolunda çok büyük bir adım atmıştır.

Çelik zırhlı rozet kaç para, Çelik zırhlı rozet nedir, çelik zırhlı rozet nereden satın alabilirim, çelik zırhlı rozet hakkında bilgi, çelik zırhlı rozet üretimi yapan firma, çelik kapı güvenlik önlemindeki çelik zırhlı koruma aparatı gibi tüm sorularınızın cevaplarınızı bizim aracılığımız ile bulabilirsiniz.

Çelik kapı zırhlı çelik rozet ile ilgili teknik özellikler gibi veya ürün hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız,  0544 84287 39 nolu telefondan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. 

Yeni yılda yeniden eybacelikkapi ile daha güvenli daha huzurlu ve daha sağlıklı olmanız dileğiyle.

worker

Referanslar