Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Kapı Tamircisi

Kapı Tamircisi

Kapılar, ev ve işyerleri başta olmak üzere yapıların en önemli parçalarıdır. Kapılar sayesinde yapıların gizliliği ve güvenliği kontrol altına alınmaktadır. Yapıların giriş çıkışlarında kullanılan kapılar zamanla geliştirilmiş ve günümüzdeki halini almıştır. Günümüzde pek çok kapı modeli kullanılmaktadır. Kullanılan kapılar bazı nedenlerden dolayı tamire ihtiyaç duyabilir. Kapı tamircisi ise tamire ihtiyaç duyan kapıların tamirinden sorumludur. Bizler, İstanbul’da kapı tamiri üzerine hizmet vermekteyiz. 

Kapı Tamircisinin Görevleri Neler

Kapı tamircisi bazı görevleri yerine getirmekle sorumludur. Tamircinin önceliği kapının yeniden güvenle kullanılmasını sağlamaktır. Bizler alanında bilgi ve birikim sahibi ekibimizle kapı tamiri üzerine hizmet vermekteyiz. Kapı tamirinde görevlerimiz:

  • Kapının kontrolünü yapmak 
  • Kapı hasar tespitini yapmak 
  • Parça değişimi yapmak
  • Parça onarımı yapmak 

Sektörün önde gelen güvenilir ismi olarak kapı tamirinde görevlerimizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. 

Kapı Tamirinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz 

Kapı tamircisi tercihi yaparken firmamızı değerlendirebilirsiniz. Bizler bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda bu sektörde hizmet vermekteyiz. Özenle ve dikkatle gerçekleştirdiğimiz kapı tamiri işlemlerini kısa sürede tamamlamaktayız. İhtiyacınız olan tamir işlemi için bizimle iletişime geçebilir, kısa sürede en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Kapı tamiri için her zaman plan ve program doğrultusunda hareket etmekteyiz. Kapı sektöründe gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştirmekteyiz. Böylelikle kapı tamirinde her zaman en iyi hizmeti sizlere sunarak ihtiyaç ve isteklerinize en doğru çözümleri sunmaktayız. Eyba çelik kapı olarak istanbulun 39 ilçesinde hizmet vermekteyiz. Özellikle Anadolu yakasında hızlı ve etkili olarak hizmet veren firmamız en uygun fiyatta kapı tamiri gerçekleştirmekteyiz. Çelik Kapı tamiri işini bir başkasına yaptırmıyoruz biz kendimiz yapıyoruz. Bu sebepten dolayı en uygun fiyat garantisi ile yapmaktayız.

Pandemi sürecinde dahil özel izin ile hizmet veren firmamız haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermektedir. Bize ulaşmak için 0544 842 87 39 numaralı telefondan arıyarak çelik kapınızı oda kapılarınızı bina kapılarınızı ve daire kapılarınızı tamir ettirebilirsiniz.

worker

Referanslar