Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Hakkımızda

EYBA ÇELİK KAPI 2016 yılı içerisinde Çelik kapı sektörünü baz alarak İstanbul Kartal’da hizmete vermektedir. Eyba Çelik kapı seri üretimine hız vererek, genç ,dinamik, ve ileri teknolojiyi yakından takip ederek, çelik kapı ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktadır. Bu sayede kurumsallaşma sürecini en hızlı şekilde tamamlamaktan gurur duymaktadır.

Kaliteden kesinlikle ödün vermeden, sürekli olarak kendini yenileyen ve yeni yüzyılın ihtiyaçlarını karşılamak adına müşterilerin güven duygusunu kazanma vizyonu içerisindedir. Eyba Alarmlı çelik kapı İstanbul’un Anadolu yakası ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet götürmek için büyük çaba göstermektedir. Üretmiş olduğumuz çelik kapı İstanbul Anadolu yakasında verilen hizmet ağı olarak bu sektörde önemli bir rol oynamaktayız.  Üretimi sağlanan Alarmlı Çelik kapı tamamen %100 müşteri memnuniyetine uygun ve istenilen projelerin amaçlarına göre tasarlanmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarının yanı sıra, estetiğe ve zarafete önem vererek mükemmel bir görüntü ortaya koymaktayız.

Üretmiş olduğumuz her kapıda, Eyba Çelik Kapı olarak, güven duygusunu siz değerli müşterilerimize yaşatmak  ve güvenlik yaşam anlayışını en üst seviyede sağlamak amacı ile bu duygular içerisinde üretimimizi sağlamaktayız. Eyba Çelik kapı ailesi olarak her üretilen alarmlı çelik kapının bir şekilde açılabilmesi olasılığını göz önünde bulundurarak, olası tehlikelere karşı, ileri teknoloji ve yenilikçi yüzümü ile tedbir alarak caydırıcılığı en üst seviyede kapılar üretmekteyiz.

Eyba Çelik Kapı olarak, Misyonumuz olarak her zaman daha güvenilir ve daha kaliteli çelik kapı üretme hedefi içerisinde olma hedefindeyiz. Satış öncesindeki hassasiyetimizi satış sonrasında da göstererek olası olumsuz durumlarda anında müdahale ederek müşterilerimize memnuniyet duygusunu en üst seviyede yaşatmaktayız.

Eyba Çelik Kapı aiesi olarak siz değerli müşterilerimize zengin renk ve model seçenekleri sunarak her geçen gün ürün yelpazemizi genişletmekteyiz. Her ailenin bütçesine uygun güvenlikli ve sağlam çelik kapı üretimi ile aile bütçenize katkıda bulunmaktan kıvanç duymaktayız.

worker

Referanslar