Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır

Çelik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır

Çelik kapılar belirli aksamlardan oluşmasından dolayı arıza ve hasar görmektedir. Çelik kapınızın nasıl tamiri yapılacak sorusunun en güzel cevabı, öncelikli olarak hasarın ne olduğunu bilmekten geçmektedir.

Çelik kapılarınızın aksamlarında yani aksesuarlarında (çelik kapı kolu, çelik kapı dürbünü, çelik kapı kilit arızası, çelik kapı kasması, çelik kapı gıcırdaması, çelik kapı kırılması, çelik kapı menteşe sorunları vs.) veya çelik kapının kasa bölümünden kaynaklı arızalar meydana gelmektedir. Bu arızaların tamiri yapılabilmesi için öncelikle çelik kapı tamiri işini bilmeniz gerekmtedlr. Aksi durumda yapacağınız yanlış bir hamle ile daha büyük sonuçlara yol açabilmektedir. Çelik kapı tamiri, çelik kapı aksesuar tamiri gibi konularda işin ehli ve aynı zamanda tecrübeli firmalarla çalışmak, çelik kapıyı tamir ettirmek kadar önemlidir.

Dış kısımda bulunan Çelik kapılar, soguk hava, sıcak hava, yağmur ve kar yağışlarından aşırı derece de etkilenmektedir. Bu tarz durumlar oldukça normaldir. Çelik kapınızın mobilya rengi solması, çelik kapınızın genleşme sorunu, çelik kapınızın menteşe kırılması veya düşmesi, çelik kapınızın sert kapanması, çelik kapınızın kilit sorunu gibi arızalar sıkça karşılaşmış olduğumuz arızalardır. Bu arızaların geneli kullanıcı hatası veya dış etkenlerden kaynaklı sorunlardır. Bu dış etkenlerden en fazla zararı gösteren durum ise hırsızların çelik kapınıza vermiş olduğu arızalardır. Hırsızların en fazla kullandıkları yöntemler arasında kilit patlatma ile adlandırdığımız durum, hem çelik kapı kilidinizin hemde kilit etrafındaki çelik kapı mobilyanızın hasar almasını sağlamaktadır Bu hasarların kaliteli onarımını gerçekleştiren eyba çelik kapı haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Dilediğiniz saatte firmamızı arıyarak randevu ile veya acil cağırarak hizmet alabilirsiniz.

İstanbul avrupa veya istanbul anadolu yakasında olmanız hiç bir şeyi değiştirmez. Hatta ve hatta hizmet ağımız Kocaeli gebze ve izmit bölgesine kadar ulaşmaktadır. Profosyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile en uygun fiyatlarla çelik kapı tamirinizi yaptırtırabilirsiniz. Bizlere pandemi sürecinde dahil 0544 842 87 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Eyba çelik kapıyı aramadan kesinlikle çelik kapı tamirinizi yaptırmayın.

worker

Referanslar