Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Yangın Kapısı Tamiri Ve Onarımı

Yangın kapısı, bulunmuş olduğunuz binayı güvenli bir şekilde tahliye edilmesi için en önemli noktalardan birtanesidir. Aynı zamanda yangınların kontrol altına alınması ve içeride kalan canlıların ve önemli evrakların kurturalılması için geçiş noktası olarak kullanılmaktadır. Yangın kapılarının arızalanması veya tamir edilmesi gereken hususları yaptırılmadığı takdirde bu önemli noktanın sizler için hayati önemi taşıdığını biliyorsunuzdur.

Yangın kapıları, çok önemli nokta olmasının yanı sıra, hırsızların kilitli olmamasından dolayı içeriye giriş noktalarından bir tanesidir. Arızalı ve tamir gerektiren yangın kapıları, ev ve iş yerlerinizin de hırsızlara giriş noktasıda olabilir. Yangın kapısı tamiri hem ani durumlarda sizi kurtarabilecek, hemde hırsızların girişlerini tamamen kapatabilmesi için gerekli olan bir durumdur. Yangın kapılarının arızalabilecek veya yangın kapılarına ekstra güvenlik önlemleri alınabilecek bir kapıdır. Yangın kapıları yangınlara ortalama 1 saat veya 1.5 saat dayanmaktadır. Yangın kapılarının en önemli özelliklerinden birtanesi de ortalama 75 dakikaya kadar duman sızdırmama özelliğine sahip contalar ile yapılmasıdır. Yangın kapılarının içerde kilitli kalmalarına karşın özel olarak üretilen panik bar kolu ile iç kısımdan açılabilir olma özelliğidir. Dış görüntüsü ve aynı zamanda ısıya karşı dayanıklı olan epoksi boya ile verniklenmesi gerekmektedir. Ortalama yangın kapıları 3 adet kilitleme sistemi mevcuttur. Fakat ekstradan yangın kapılarına emniyet kilidi takılmaktadır.

Yangın Kapılarının arızalabilecek noktaları;

1)Yangın kapısı kilit noktası

2)Yangın Kapısı emniyet milinin arızalanması

3)yangın kapısı emniyet sürgüsü

4)Yangın kapısına girişlerdeki merdivenlerin kilidi ve kapı arızaları gibi önemli noktalar.

Yangın kapılarına ekstra güvenlik alınabilecek durum;

1)Ekstra Emniyet kilidi takılması

2) Yangın kapısı emniyet kilidi

3)yangın kapısına 2. Kiilt (iç kısıma)

4)Yangın kapısına geçiş noktasındaki yangın merdiveni kilidi

5)çift taraflı (pervazlı) kilit sistemi

Yangın kapılarınızın tamiri ve tadilatını yaptırabileceğiniz özellikle bu noktalara, istanbul bölgesinde anında hızlı servisimiz ile  tecrübeli ustalarımız ile hizmet vermetekteyiz. Yangın kapı tamiri üretici firma olmamız sebebi ile hem konuya hakim olmamız sebebi ile hem de kendi ustalarımız ile yapmamız sebebi ile en uygun fiyat garantisi ile yapmamızdan dolayı bize sormadan yangın kapılarınızı tamir ettirmeyin.

worker

Referanslar