Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

İstanbul Çelik Kapı Tamircisi

Normal yaşantımızda artık hemen hemen her noktada çelik kapılara rastlamaktayız. Evimiz, iş yerlerimiz, korunmasını istediğimiz her noktada artık çelik kapıya rastlamamız mümkün. Bu kadar fazla çelik kapı olması yeni bir iş imkanı sağlamaktadır. Bu iş imkanların başında çelik kapı tamirciliği gelmektedir. Maalesef şuanki durumda çelik kapı tarmirciliği yapmak isteyen fakat tecrübe ve bilgi eksikliğinden kaynaklı yapamayan bir çok firma mevcuttur. Eyba çelikkapı olarak 20 yıla yakındır çelik kapı satışı ve çelik kapı tamiri yapmanın gururu içerisindeyiz. 

Çelik kapılarda değişik hasarlar meydana gelmektedir.  Özellikle dış mekanlarda bulunan çelik kapılar, kilit  arızalanması, çelik kapı mobilya hasarı, çelik kapım renk solması gibi sorunlar gelebilmektedir. İç mekanlarda bulunan (ofis,iş yeri, ev ) çelik kapılar daha çok kapı düşmesi, çelik kapı aksesuar kırılması, çelik kapı menteşe düşmesi, çelik kapım sert kapanıyor gibi şikayetler almaktayız. Eyba çelik kapı olarak hem iç mekan hemde dış mekan olmak üzere çelik kapı ile ilgili tüm hasarları tamir etmekteyiz. Çelik kapınızda her hangi bir hasarı veya aksaklıkları çok hızlı şekilde tesbit ederek yenileme işlemi gerçekleştirmekteyiz.  

Eyba Çelik kapı tamircisi olarak İstanbul içerisinde her hangi bir bölgeye hızlı reaksiyon alarak kapınızın onarımını sağlamaktayız. Aynı zamanda direk işçiliğini kendimiz yaptığımızdan dolayı, dışarıdan verilen işlere nazaran çelik kapı tamirciliğini en uygun fiyata yapmaktayız. Çelik kapıda da olduğu gibi ticari güvenililirlik bizim için onur meselesidir. Müşterilerimiz öncelikle çelik kapı tamircisine güvenmelidir ki, çelik kapı tamircisi de müşterilerimizin güvenliğini sağlamalıdır.

İstanbul da çelik kapı tamircisi arıyorsanız, en doğru yerdesiniz. Eyba çelik kapı 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. İrtibat numaramız-0544 842 87 39 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

worker

Referanslar