Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

En kaliteli Çelik kapı

En İyi Çelik Kapı

Çelik kapılar, ahşap kapıların güvenlik ihtiyaçlarını karşılayamamaları sebebiyle geliştirilmiş ve üretilmeye başlanmıştır. Çelik kapıların, ahşap kapılara karşı en büyük avantajları, üretildikleri çeliğin ahşaptan daha sağlam bir malzeme olmasıdır. Bu sayede çelik kapılar, kaba kuvvetle yapılan saldırılara karşı ahşap kapılardan çok daha uzun süre dayanabilmektedirler. Bunun yanında, sağlam yapıları aynı zamanda bu kapıların ısı ve ses yalıtımında da ahşap kapılardan daha etkin olmalarını sağlamaktadırlar.

En İyi Çelik Kapı İçin Kaliteli Malzeme, Kaliteli İşçilik

Piyasada satılan en iyi çelik kapı çeşitleri, aşağıdaki özellikleri taşımaktadır;

  • Kapının üretildiği çelik sac kalınlığı 1.2mm’den az olmamalı. Kullanılan çelik kaliteli olmalıdır.
  • Eğitimli ve uzman mühendisler tarafından en güncel bilgisayar programları ile tasarlanmış olmalıdırlar.
  • En az iki adet kilit takılabilmeli.
  • Kilit mekanizması kapıyı sadece tek taraftan değil, kapının 4 kenarından da kilitleyebilmeli.
  • Varsa, ahşap kısımlar kaliteli malzemelerden üretilmelidir.
  • Kapı apartman içinde kullanılmayacaksa, dış yüzeyinde güneş ve yağmur gibi etmenlere karşı dayanıklı malzemeler kullanılmalı.
  • Kapının hareketli parçaları ve menteşeleri uzun süreli kullanıma uygun tasarlanmış ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalıdır.

En İyiyi Üretmek İçin Buradayız

Tüm bu özelliklerin yanında en iyi çelik kapı tasarımlarını üretmek için kendisini sürekli geliştiren bir üretim ekibi bulunması şarttır. Bizler de müşterilerimize en iyi çelik kapı çeşitlerini sunmak ve ev ve iş yerlerinde huzurlu ve güvenli bir hayat geçirmeleri için yardımcı olmaktayız. En kaliteli ve en saglam çelik kapı üreticisi olarak haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermekteyiz. Eyba Çelik kapı 0544 842 87 39 numaralı telefondan istediğiniz zaman en kaliteli çelik kapıya ulaşmak için arıyabilirsiniz.

worker

Referanslar