Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Demir Kapı Tamiri

Demir Kapı Tamiri

Günlük yaşantımızda demir kapılar hayatımızın büyük bir bölümünde yer almaktadır. Dışarıdan gelebilecek tehlikeli kişilerin engellenmesi amacı ile üretilmektedir. Aynı zaman da görünümü sağlamlığı da çok önemlidir. Demir kapıların özellikle kullanım alanları, bahçe kapıları, yeni yapılan binaların sığınak olarak kullanılan bölümler de, villalarınızın il giriş alanları, büyük girişli apartman ve sitelerin giriş noktalarında, fabrika ve depoların girişlerinde başta olmak üzere hayatımızın her noktasında yer almaktadır.

Demir kapı tamiri, yukarıda bahsetmiş olduğumuz noktalar önemsiz gibi görünsede, hırsızların ilk giriş noktaları olarak bilinmektedir. Bu sebepten dolayı aslında en önemli noktalardır. Demir kapı tamiri firmamız 7/24 hizmet vermesi sebebi ile istediğiniz zaman arıyarak hizmet alabilirsiniz. Demir kapılarınız özellikle demir doğrama, ferforje demir kapı, ferforjeli villa kapıları veya garaj kapıları gibi arızalanmış ise üretici firma olmamız sebebi en uygun fiyat garantisi ile tamir edilmektedir. Demir kapı tamiri özellikle kaynak problemleri, sürgü problemi, sert açılma veya kilit problemleri başta olmak üzere bir çok sebepten kaynaklanmaktadır. Demir kapıların boyama işlemi ve tamir işlemlerini özel eğitimli ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Demir kapı tamiri, ahşap veya çelik kapılara nazaran ağırlık olarak daha fazladır. Bu sebepten dolayı menteşeleri doğru takılmama veya ağırlık hesaplanması doğru yapılmaz ise kısa sürede menteşe sarkması veya kopması çok fazla yaşanmaktadır. Demir kapılarınızın menteşe kayması, menteşe kaynağı veya menteşe oynaması gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Menteşelerin oynamasından kaynaklı yere sürtmeler veya kapınızın kilit karşılığına zarar vermesi nedeni ile hızlı bir şekilde tamir ettirmeniz gerekebilir. Demir kapınızı tamir ettirmediğiniz takdirde sizlere ilerleyen zamanlarda maddi ve manevi çok daha fazla zarar verecektir.

Firmamız özellikle istanbul anadolu yakasında demir kapı tamirini müşterilerimizin isteklerine göre aynı gün içerisinde veya ilerleyen günlerde randevu alarak çalışabilirsiniz. Demir kapı tamiri servis ücreti vermeden whatsapp üzerinden resim ve video atarak ücret konusunda demir kapı tamiri kaç paraya yaptırılıyor sorusunun da cevabını vermektedir. Eyba ailesi olarak demir kapınızın tamirini 0544 842 87 39 numaralı telefondan arıyarak tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

worker

Referanslar