Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Hırsızların Açamadığı Çelik Kapı

Hırsızın açamadığı Çelik kapı

Günümüzde ev ve iş yerlerimizi koruyan en büyük etkenlerden bir tanesi olan çelik kapılar, hem canlarımızı hemde bulunduğumuz bölgedeki değerli mallarımız korumaya sağlayan faktörlerden birtanesidir.  Çelik kapıların iç ve dış yapılarında kullanılan malzemelerin yanı sıra çelik kapınızda kullanmış olduğunuz güvenlik aksesuarlarıda çok önemlidir

Çelik kapıların en büyük özelliklerinden birtanesi, ekstra güvenlik aksesuarları monte edebilmenizdir. Hırsızların giremiyeceği çelik kapıyı üreten firmamız, kendimize özgü güvenlik aksesuarları üretmekteyiz. Bu özel aparatlar sayesinde hırsızlar kesinlikle üretmiş olduğumuz çelik kapıyı açamamaktadır. Hırsızların en fazla kullanmış olduğu yöntemlerden olan, özellikle açamadığı kilitlerin göbek kısmını kırıp çelik kapınızı açabilmektedir.  Bunun bilincinde olan firmamız özel üretimini sağlamış olduğumuz çelik takviyeli bareller sayesin de çelik kapının kilidini kırsa bile açamamaktadır. Bunların dışında çelik kapınızın boydan boya emniyet çelik çubuğu sayesinde levye ya da saglam kalın uçlu tornavidalar ile açma yöntemini de devre dışı bırakmayız. Aynı zamanda yine kendi üretimimiz olan emniyet kancası sayesinde hırsızın giremediği çelik kapının bir parcasını oluşturmaktayız. Bu çelik parça sayesinde, çelik kapı sökme işlemide yapılamamaktadır. Hırsızın açamadığı çelik kapı üretiminin en önemli hususları halinde olan emniyet rozetleri sayesinde çelik kapı kilit vidalarının sökülmesinin önüne geçmekteyiz.  Bu sayede çelik kapılarınızın kilitlerinin göbeğinin sökülmemesini sağlamaktayız.

Hırsızın açamadığı çelik kapı üretimini en uyun fiyatlarda imalatını gerçekleştiren eyba çelik kapı, istanbul başta olmak üzere tüm türkiyeye hizmet vermektedir. Her bütçeye uygun fiyatlarda hizmet sunan firmamız hırsızın açamadığı çelik kapı montajını da sağlamaktadır. Eğitimli ve profosyonel personellerimiz sayesinde hırsızın açamadığı kapıyı ev ve işyerlerinize montajını tam anlamıyla gerçekletirmekteyiz. En uygun fiyatlarda hırsızın açamadığı çelik kapıyı sizlerde imal ettirmek istiyorsanız mutlaka eyba çelik kapıyı aramadan sipariş etmeyin.

Eyba çelik kapı olarak hırsızlar kapınıza gelmeden, biz hırsızın açamadığı kapı ile kapınıza gelelim sloganı ile haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermekteyiz. Bizlere 0544 842 87 39 numaralı çağrı merkezi numaramızı arıyarak ulaşabilmektesiniz.

 

worker

Referanslar