Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Çelik kapı tamiri

En Sık Karşılaşılan Çelik Kapı Tamiri Gereksinimleri
Çelik kapılar güvenli ve korunaklı yaşam alanlarının ortaya çıkmasına imkân verir. Gelişmiş teknolojilerle donatılarak daha konforlu bir kapı kullanımı sağlar. Fakat her şey gibi zaman zaman çelik kapılarda da sorunlar ortaya çıkabilir ve çelik kapı tamiri ile bunların üstesinden gelinmesi gerekir. Çelik kapı arızalarını azaltmak içinse yıllık bakımlarını aksatmamak gerekir. 
Sık Karşılaşılan Çelik Kapı Arızaları
Yıllık bakımların aksatılması veya eksik yapılması birtakım arıza ve sorunları beraberinde getirir. En sık çelik kapı tamiri gerektiren sorunlar şunlar olmaktadır:
Çelik kapı kilitlenmeme sorunu,
Çelik kapı yere sürtme sorunu
Çelik kapı düşme sorunu
Çelik kapı kilit ayarları
Çelik kapı göbek değişim
Çelik kapıda kesme hizmetleri
Çelik kapı panel değişimi
Çelik kapının kilitlenme esnasında zorlanma
Çelik kapı merkezi kilit arızası
Çelik kapının zor kapanması
Çelik kapının hiç kapanmaması
Çelik kapının çok sert kapanması.
 
Profesyonelce Çelik Kapı Tamiri Yapanlar
Görüldüğü gibi çelik kapılarda meydana gelen arızalar oldukça çeşitli olabilmektedir. Bunların her birisi için çelik kapı tamiri hizmeti verebilmek oldukça profesyonellik gerektirir. Eyba Çelik Kapı olarak uzun yıllardır evlerinizi, işyerlerinizi, ofislerinizi ve diğer bütün alanlarınızı korumaya odaklanıyoruz. Yirmi yıla yakın süredir alanında uzman ekibimizle birlikte kapılarınızın sorunlarını en iyi şekilde tespit ediyor, en kısa sürede çözüme kavuşturarak tarafınıza teslim ediyoruz. Eğer ki sizinde çelik kapınızda tamir ve tadilat sorunlarınız var ise 0544 842 8739 numaralı telefondan haftanın 7 günü 24 saati iletişime geçebilirsiniz.
worker

Referanslar