Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Daire Kapısı Tamiri

Daire Kapısı Tamiri

Daire kapıları, ev sahipleri veya evde yaşayan kiracılar için çok önemli can ve mal güvenliği unsurlarının en başında gelmektedir. Daire kapılarının doğru ve güvenli çalışması, evinizin eşyalarını korumak adına bir bariyer oluşturmaktadır. Ancak zaman içerisinde daire kapıları belli arızalar veya tamir edilmesi gereken durumlar karşınıza çıkartabilir.

Daire kapılarında rastlanan arızaların en başında kilit mekanizmasın da oluşan kilit arızalarıdır. Daire kapınızın sürekli açılıp kapanmasından kaynaklı kilitlerinizde aşınmalar veya mekanizma bozulmaları olması oldukça normaldir. Bu arızalar daire kapınızın zor kapanmasını veya açılmaması sorunu ile sizi karşı karşıya bırakmaktadır. Bu durumda daire kapısı tamiri hizmeti veren firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Daire kapısı tamiri hizmeti sunan firmamız öncelikle kapınızda ne tür bir arıza olduğunu tespit eder. Eğer ki tamir olunabilecek bir parça veya mekanizma var ise kapınızın kilit mekanizmasındaki parçaları değiştirir. Gerekli görür ise daire kapınızdaki kilit değişimi işlemini gerçekleştirir.

Ayrıca daire kapılarında sürgü veya fitiller de zaman içerisinde oluşan aşınmalar veya yırtılmaları da değişiklik yapılması gereklidir. Fitillerde oluşan hasarların değişimini çelik kapı tamircisi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Aksi durumda daire kapınızda oluşan hasar boyutu daha fazla olmaktadır. Evinizin ısınma durumunu düşürebilir veya içeriye giren hava sayesinde ters etki görebilirsiniz.

Daire kapınızın zaman içerisinde aşınmalardan veya dış etkenlerden dolayı vidalarında veya çivilerinde hasarlar oluşabilir. Bu sebepten dolayı kapınızın ayarı bozulabilir. Daire kapınız bu yüzden doğru açılmaz veya kapanmaz bir hal alabilir. Daire kapısı açılmaması sorunu veya daire kapısı kapanmama sorunlarının en başında bu sebepler gelmektedir. Daire kapısı kapanmama sorununu kapı tamircisi olarak düzenleyebilmekteyiz.

Daire kapınızda oluşabilecek başka bir hasar ise kapınızın boyası veya mobilyaları aşınmış olabilir. Bu aşınmalar zaman içerisinde çatlamalara veya kırılmalara sebep olabilir. Bu tarz durumlar da daire kapısı boyama işlemi veya daire kapısı mobilya görünümü yenileme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Daire kapılarınız da oluşan menteşe sorunu, menteşe kayması, menteşe kaynak işlemleri, daire kapısı kilit değişimi, daire kapısı tamiri, daire kapısı görünüm yenileme işlemi, daire kapısı fitil değişimi, daire kapısı ekstra güvenlik işlemi, daire kapısı tadilat işlemi, daire kapısı tamircisi, en yakın daire kapısı tamircisi olarak hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermekteyiz.

worker

Referanslar