Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Hırsızın Giremediği Kapı

Hırsızların gözlerine kestirdiği ev ve iş yerlerine girmek için en çok tercih ettikleri nokta, ev ve iş yerinin kapısıdır. Günümüzde hala ev ve iş yerlerinin duvarlarından tırmanıp pencereden girilme teşebbüsleri devam etse de açık alanda saklanacak bir yer bulunmaması, yüksekten düşüldüğü zaman ciddi yaralanmaların meydana gelebilmesi sebebiyle, insanların canına ve malına kasteden birçok kanunsuz bu yönteme sırtını dönmeye başlamıştır.
En Zayıf Noktalar; Kapılar
Hırsızların ilk tercihi olan kapılar, binalarda hali hazırda kolay erişilmek için konumlandırıldıklarından dolayı, yaklaşması en kolay seçimdir. Hırsızların kapalı kapıların ardına erişmek için kullandıkları yöntemlerden en çok kullanılanları;
Tornavida ve levye ile zorlama,
Kapı kilidini kırma,
Maymuncuk ile kilidi açma,
Kriko ile kapı çerçevesinin esnetilmesi yöntemleridir. 
Hırsıza karşı çelik kapı
hırsızın giremeyeceği kapı
hırsıza karşı çelik kapı önlemleri
Evimi hırsızlara karşı nasıl korurum
Gibi aklınızdaki soruların tüm cevapları eyba çelik kapı satışı sitemizde sonuçlandırılmıştır.
 
Suçu ve Suçluyu Önleyen Tasarım
Bundan dolayı ülkemizde ve dünyanın birçok köşesinde mühendisler hırsızın giremediği kapı tasarımları üzerinde çalışmalarını arttırmışlar, üreticiler de müşterilerinin can ve mal güvenliklerini arttırmak için hırsızın giremediği kapı üretimlerini arttırmışlardır. Bu kapıları aşmak için her gün yeni yöntemler deneyen hırsızların önünde yer almak için, yetenekli mühendislerimiz, gelişmiş üretim teknikleri ve en dayanıklı malzemelerle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu kapıların montajının dikkatli yapılması da hırsızları engellenmesi için büyük öneme sahip olduğundan dolayı, uzman personeller tarafından titizlikle yapılmalıdır.
Bizler müşterilerimize her türlü zorlama ve kırılmaya dayanıklı, hırsızın giremediği kapı modellerinin üretimi ve montajı konularında hizmet vermekteyiz. Eyba Çelik kapı olarak hırsızın giremediği çelik kapıyı üretmekten gurur duymaktayız. Eyba çelik Kapıyı haftanın 7 günü 24 saati 0544 842 87 39 numaralı telefondan arıyabilirsiniz.
worker

Referanslar