Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Kale Kapı Tamiri

Kale Kapı Tamiri
Kale, çelik kapı ve kapı kilitleri konusunda ülkemizin en önemli üreticisi olarak dikkat çekmektedir. Ürünleri ile milyonlarca ev ve iş yerini koruyan Kale, güvenlik ve kalitenin yanında her zevk ve mimari akıma uygun ürün tasarımlarıyla da tanınmaktadır. Sağlamlık, kalite, tasarım özelliklerini geniş servis ağı ile birleştiren Kale, ülkemizde en çok satış yapan çelik kapı üreticilerinden biri haline gelmiştir.
Hiçbir Şey Ölümsüz Değildir
Ancak, her kaliteli ürün gibi Kale tarafından üretilen kapılarda zaman içerisinde çeşitli sebeplerle zarar görüp, aşınabilmekte, bundan dolayı da Kale kapı tamiri mecburi olabilmektedir. Kale kapı tamiri gereken durumlar genellikle aşağıdaki gibidir;
Hırsızlık girişimleri sonucu kapının veya çerçevenin hasar görmesi.
Eğitimsiz kişiler tarafından gerçekleştirilen hatalı montaj işlemleri.
Kapının sert darbelere maruz kalması.
Zaman içerisinde oluşabilecek paslanmalar.
Ev ve iş yerinde, özellikle kapı gerçekleştirilen inşaat işlerinin kapı ve çerçeve dengesini bozması.
Kullanıma bağlı menteşelerde yaşanan aşınma ve kaymalar.
Uzun Ömürlü Kapılar İçin Uzman Dokunuşu
Kale kapı tamiri, diğer markalara göre daha özenli ve dikkatli olunması gereken bir iştir. Bunun sebebi, bu kapılar üretilirken piyasada standart kullanılandan daha kaliteli çelik kullanılması ve kaynak işlerinin de aynı seviyede dikkatli yapılmasıdır. Tamir işlemi gerçekleştirilirken yapılabilecek hatalar, kapı üzerinde kozmetik anlamda ciddi bozulmalara yol açabileceği gibi, çerçevenin monte edildiği duvarda da tamir gerektirecek sıkıntılar da oluşturabilmektedir.
worker

Referanslar