Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Çelik Kapıda Menteşe Arızası-Menteşe Tamiri

Çelik Kapı Menteşe Kaynağı

Çelik kapıların en dayanaklı yeri menteşelerin aşırı zorlanma ve baskı sonucu kırılmasına yol açar. Özellikle bina kapılarında kullanılan çelik kapılar, özelliği gereği nikel ve ahşap kaplama ile göze hitap eder. Ve böylelikle tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Fakat çelik kapı ile menteşe arasındaki takoz üçgen parçalandığı için menteşe kırılması meydana gelir. Buda gövdesi ile orta kasa arasında taşınmadan dolayı kare ahşap parça çelik kırıldığı için menteşe kırılarak düşmesidir.

Çelik kapı menteşe kırılması özellikle zemin ya da bodrum katlarındaki evlerde sık rastlanmaktadır. Alt kısımlarda oluşan rutubet, menteşeleri de etkilediği görülmektedir. Şişme ve çürüme gibi faaliyetlerde bulunarak kapının ömrünü kısalttığı görülüyor. Bu gibi durumlarda kapıyı yılda bir kez de olsa yağlanması şart. Hem ömrünün uzamasına hem de görüntü olarak daha düzgün durmasına neden olur. çelik kapı tamiri yapacak kişiler bu sektörde ustalaşmış olması gerekir. Yani özel kişilerde söylenebilir. Kaynakçısından tutunda ince işçiliğe kadar yapılan zor mesleklerden bir tanesidir.

Çelik Kapı Menteşe Tamiri

Özel malzemelerden yapılan iyi bir işçilik gereken çelik kapı, her kişinin yapılmayacağı bir ustalık gerekir. İyi bir işçilik yapılmazsa, kısa süre içinde bozulması ya da kırılması ile sonuçlanacaktır. Bunun için ustalardan referans olarak daha öncelerden yaptıkları işleri talep edebilirsiniz. Öncesi ve sonrası görsellere bakarak tercih oluşturabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmeti sunan kalitesi yüksek ürünler kullanmaları kişiyi daha ileriye taşıyacaktır. Tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir şekilde hizmet veren firmamız, çelik kapı menteşe tamiri konusunda her zaman sizlerin yardımına koşmaktadır.

Profesyonel bir çalışma ekibinin sahip firmamız her zaman faaliyet göstermekte olduğu çelik kapı sektörü ile ilgili başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Çelik kapılar ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları anında çözüme kavuşturmak istiyorsanız bu konuda firmamız tarafından sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Çelik kapı menteşe kaynağı başta olmak üzere birçok hizmetimiz size en makul şartlarda ve en yüksek kalitede sunulmaktadır. Firmamızın faaliyet alanında sunduğu hizmetleri ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Çelik Kapılarınızda menteşe tamiri veya menteşe kaynak işlemleri gibi tüm işlemlerinizi aynı gün içerisinde gelip tamirini ve tamiratını yapmaktayız. Haftanın 7 günü 24 saati mobil olarak da hizmet veren firmamıza 0544 842 87 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

worker

Referanslar