Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Maymuncukla Bile Açılamıyan Kapı

Maymuncuk ile acılamayan celık kapı

Çelik kapı, hayatımızın her noktasında yer almaktadır.Evlerimizde iş yerlerimizde ve kendimizi güvenle hissettiğimiz ortamda güvenliğinden dolayı hızla artmaktadır. Hırsızların ve art niyetli kişilerin çelik kapılara karşı kırma, yakma ve kilitleri patlatma yöntemleri gibi kendilerini ileri derecede geliştirmektedir. Buna istinaden çelik kapıların güvenliğini her geçen gün arttırmak zorundadır. Çelik kapıların kilitlerinin açma yöntemleri arasında maymuncuk ile açma yöntemleride mevcuttur.

Maymuncuk ile açılamayan çelik kapının üretilme sebepleri arasında günümüzde hızla artan art niyetli kişilerin kırmadan, dökmeden hızlı bi şekilde çelik kapıların açabilmesinden dolayıdır. 2021 yılının başında hırsızlara karşı üretilen bu çelik kapı, piyasaya hızla giriş yapmaktadır. Ortalamanın üzerinde satış yapan bu çelik kapı ve kilit sayesinde hırsızlar artık evinize maymuncuk ile girememektedir. Özel imalat yapılan çelik kapı sayesınde her boyuta uygun ve creatif guzellikte olmasından dolayı ev, iş yeri ve villa kapısı olarak üretilmektedir. Maymuncuk ile açılamıyan kapının özellikleri;

1)Hırsızlar veya art nıyetlı kişiler, sessizce maymuncuk ile açamayacağı kapıyla karşılacağı için işlerini tamamlayamadan geri dönmek zorunda kalacaktır.

2) Maymuncuk ile açılamayan çelik kapı sayesinde hırsızlar kapınızı sesli ve zorlanarak acmak zorunda kalacaktır. Bundan dolayı yakın cevrenızdekıler veya guvenlikler sayesınde evinize art nıyetli kişiler giremiyecektir.

3) Evinizin güvenliği üst seviyede olacagı için geceleri rahatca uyuyabilecek ve aklınız kapınızın acılıp acılamıyacagı düşünmeyceğini bildiğiniz için kaliteli uykular uyuyabileceksiniz.

Maymuncuk ile açılamıyacak çelik kapının saymakla bitmeyen özellikleri sayesinde evinizde psikolojik olarak daha rahat olacaksınız. Eyba çelik kapının özel üretim çelik kapılarının arsında olan bu ürün türkiye’nin 81 iline gönderim yapılmaktadır. Montaj durumunu 0544 842 87 39 numaralı telefonu arıyarak detayları alabilirsiniz. İstanbul ve Kocaeli bölgesine ücretsiz montaj hizmeti ile aile bütçenize de destek de bulunmaktadır.

Bu zorlu günlerde eyba çelik kapı maymuncuk ile açılamıyan çelik kapı sayesinde ev, iş yeri veya  villalarınızda bulundurduğunuz mal ve birikimlerinizi sizler gibi korumaktadır. Pandemi döneminde bile hizmet veren eyba celik kapıya 0544 842 87 39 numaralı telefondan arıyarak ulasabiilrsiniz.

worker

Referanslar