Eyba Çelik Kapı Tamiri - Satışı
TEKLİF FORMU

Hazır Çelik Kapı Montaj Ve Nakliyesi

Çelik Kapı takılması (montajı), çelik kapının sağlamlığı kadar önemli bir hizmettir. Uygun fiyatlı çelik kapıyı, kaliteli işçilik ile iyi hale getirebilir, veya kaliteli bir çelik kapıyı yanlış montaj ile güvenliksiz bir hale getirebilirsiniz.

Çelik kapıların montajı 3 şekilde yapılmaktadır.1-Beton, 2-montaj vidaları 3-köpük ile yapılmaktadır. Bu durum yüzünden müşterilerimizden almış olduğumuz soru ise en güvenilir hangisi sorusudur. Çelik kapı montajı en güvenilir yapılma durumu ise bulunduğu durumuna göre değişmektedir. Bu durum duvar boşlukları, çelik kapı ölçüsü vb. durumlar göz önüne alınarak çelik kapıyı montaj edecek kişi tarafından alınan karar ile belirlenir. Kaliteli çelik kapıların montajı ve nakliyat işlemleri gerçekten çok önemli bir durumdur. Çelik kapı yapılma aşamasından son anına kadar profosyonel ekip tarafından yapılmalıdır. Aksi durumda verilen zaman ve para tamamen boşa harcanmış olmaktadır.

Çelik Kapı montaj talebiniz var ise  Eybaçelikkapı iletişim numaramız olan 0 (544) 842 87 39 telefondan ulaşarak 7/24 hizmet veren servisimizden faydalanabilirsiniz. 

worker

Referanslar